Trwa rekrutacja 2019/2020. Aplikuj już teraz!

Jednolite studia magisterskie zrealizujesz w 3,5 roku. Studia licencjackie trwają tylko 2 lata.

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Witamy na stronie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach.

Oferujemy wykształcenie, które dla naszych absolwentów jest atutem na rynku pracy, według najnowszego raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego osiągają oni najwyższe zarobki i najszybciej, po uzyskaniu dyplomu znajdują zatrudnienie.

Jako jedna z nielicznych uczelni prawniczych postawiliśmy na trójstopniowy system zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Plany zajęć obejmują wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami.

Zapraszamy na studia I stopnia na wybranym kierunku oraz na jednolite magisterskie studia prawnicze, studia podyplomowe a także specjalistyczne kursy i szkolenia. Pod naszymi auspicjami działają również Liceum dla Dorosłych i Studium Policealne.

Wszystkie nasze kierunki, obok tradycyjnych form studiowania prowadzone są również w oryginalnej formule distance learning, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca na świecie dzięki metodom i technikom kształcenia na odległość.

Aktualności

Wydawnictwo

Wydarzenia

Zakład Prawa Handlowego Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie ogłasza
👉II Konkurs na najlepszy artykuł naukowy z prawa handlowego👈

I. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie artykułu naukowego na jeden z trzech wskazanych poniżej tematów:
1. „Problematyka nieważności umów kredytowych indeksowanych/denominowanych do waluty CHF w prawie polskim i w orzecznictwie Trybunału Sprawiedliwości UE”
2. „Stosunki powiernicze w spółkach kapitałowych”
3. „Prosta Spółka Akcyjna – nowa spółka w systemie prawa polskiego”

II. Wymagania formalne dotyczące artykułów:
objętość min. 40.000 do 60.000 znaków ze spacjami. Interlinia: 1,5 wiersza, czcionka 12, Times New Roman. Format pliku: doc. Artykuły będzie oceniała Komisja Konkursowa w skali od 1 do 10 punktów.
Komisja Konkursowa może przyznać dodatkowe punkty, tj.: 1 pkt. za szczególnie oryginalny artykuł na temat nr 1 („Problematyka…), 1 pkt. za szczególnie obszerną bibliografię.

Konkurs jest skierowany do Studentów od V do X semestru prawa na Wydziale Prawa w Warszawie i w Londynie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji.
Termin nadsyłania artykułów w terminie od 26.10.2019 do 04.11.2019 (prace nadesłane po tym terminem nie będą oceniane). Ogłoszenie wyników konkursu do 18.11.2018 r.
Artykuły wraz ze skanem formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) należy przesyłać do: Kierownika Zakładu Prawa Handlowego: radcy prawnego dr. Piotra Nazaruka, na adres e-mail: pnazaruk@ewspa.edu.pl

III. Laureaci konkursu otrzymają za zdobycie:
I miejsca: zaliczenie 15 punktów ETCS w wybranych semestrach studiów z tytułu przedmiotów fakultatywnych,
II miejsca: zaliczenie 10 punktów ETCS w wybranych semestrach studiów z tytułu przedmiotów fakultatywnych,
III miejsca: zaliczenie 5 punktów ETCS w wybranym semestrze studiów z tytułu przedmiotów fakultatywnych.

Szczegóły➡️https://ewspa.edu.pl/zaklad-prawa-handlowego-ewspa-oglasza-ii-konkurs-na-najlepszy-artykul-naukowy-z-prawa-handlowego/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Konkurs dla studentów i absolwentów prawa 👉KOMENTARZ DO USTAWY O FUNDUSZACH INWESTYCYJNYCH 👈 organizowany przez Kancelarię Sadowski i wspólnicy. Do wygrania komentarz a autorów najlepszych odpowiedzi zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne na płatne praktyki.
Szczegóły➡️http://sadkowskiiwspolnicy.pl/konkurs-komentarz-do-ustawy-o-funduszach-inwestycyjnych/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu 👉prawa pracy i ubezpieczeń społecznych👈 Do wygrania poza nagrodą pieniężna jest przede wszystkim staż w Kancelarii Raczkowski Paruch.
Szczegóły➡️ raczkowski.eu/kariera/konkurs.html
... See MoreSee Less

View on Facebook