Tydzień Akademicki OIRP w Warszawie, spotkanie online 10 kwietnia 2024 r. godzina 18:00

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Radców Prawnych, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie oraz Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie zapraszają na:

II Tydzień akademicki – radca prawny na Twojej uczelni wybierz niebieską stronę mocy

Zapraszamy na wydarzenie pod nazwą „II Tydzień akademicki – radca prawny na Twojej uczelni”, które odbędzie się 10 kwietnia 2024 o godz. 18.00

Studiujesz prawo i zastanawiasz się, jaką drogę wybrać? Chcesz w przyszłości udzielać porad i konsultacji prawnych, sporządzać opinie prawne, czy występować przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy?

Wybór jest prosty – aplikacja radcowska!

Weź udział w spotkaniu organizowanym na Twojej uczelni z radcami prawnymi i aplikantami z OIRP Warszawa:

Spotkanie w formule on-line

Link do spotkania: https://moodle.ewspa.edu.pl/course/view.php?id=8234

,,II Tydzień akademicki – radca prawny na Twojej uczelni” to inicjatywa Krajowej Izby Radców Prawnych we współpracy
z najlepszymi uczelniami w całej Polsce. Wydarzenie ma na celu przybliżenie zawodu radcy prawnego. Radcowie prawni i aplikanci opowiedzą studentom prawa dlaczego warto wstąpić w szeregi ,,niebieskiego” samorządu prawniczego. Na spotkaniu nie zabraknie kluczowych informacji o aplikacji radcowskiej, zarobkach radców prawnych oraz szerokim spektrum możliwości działania i rozwoju zawodowego, jakie oferuje bycie radcą prawnym.

tydzienAkademicki_A3_CMYK_druk