Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, iż od dnia 04.05.2020, pracownicy działów administracyjnych EWSPA będą  pełnić dyżury w siedzibie uczelni, w dniach poniedziałek środa piątek w godzinach 10-14:30. We wtorki i czwartki pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem i mailem.

UWAGA!!!
Szanowni Państwo,
W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym Władze Uczelni podjęły decyzję o zawieszeniu wszystkich procesów dydaktycznych realizowanych w formie tradycyjnej co oznacza, iż najbliższe wykłady będą odbywały się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.


Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Witamy na stronie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach.

Oferujemy wykształcenie, które dla naszych absolwentów jest atutem na rynku pracy, według zeszłorocznego raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego osiągają oni najwyższe zarobki i najszybciej, po uzyskaniu dyplomu znajdują zatrudnienie.

Jako jedna z nielicznych uczelni prawniczych postawiliśmy na trójstopniowy system zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Plany zajęć obejmują wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami.

Zapraszamy na studia I stopnia na kierunku Administracja Europejska oraz na jednolite studia magisterskie na kierunku prawo, studia podyplomowe a także specjalistyczne kursy i szkolenia. Pod naszymi auspicjami działają również Liceum dla Dorosłych.

Wszystkie nasze kierunki, obok tradycyjnych form studiowania prowadzone są również w oryginalnej formule distance learning, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca na świecie dzięki metodom i technikom kształcenia na odległość.

Aktualności

Ciekawe tematy

Wydarzenia

👩‍🎓 Studiuj prawo nie wychodząc z domu w czasie pandemii i odbierz BONUS na start nauki! Nie czekaj do października! Gdy świat zwalnia tempo, Ty przyspiesz swoją karierę zawodową i już w sierpniu uzyskaj pełny dostęp do jednego z przedmiotów! 👨‍🎓

Wszystkie zajęcia w formule standard w czasie pandemii odbywają się w 100% w formie webinariów realizowanych w bezpośrednim kontakcie z wykładowcą w czasie rzeczywistym!

Nie trać czasu, ani kontaktu z wykładowcami!

DODATKOWO przez cały okres zdalnego nauczania, w przypadku gdy MNiSW utrzyma ów wymóg w związku z sytuacją globalną, będziesz miał możliwość dostępu do materiałów dydaktycznych w postaci nagranych wykładów audio lub audiowizualnych!

Sprawdź naszą ofertę! rekrutacja.ewspa.edu.pl/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nie rezygnuj z kariery, aby studiować! Studiuj PRAWO ONLINE nawet w 3,5 roku i dołącz do grona naszych absolwentów! Pioniersko od ponad 8 lat prowadzimy studia niestacjonarne przez internet, zaufały nam tysiące ludzi! 😊 To ostatnie dni promocji WPISOWE 0 ZŁ! Sprawdź i zapisz się już dziś!

Sprawdź na czym to polega!

⏩ Zajęcia realizowane są w formie wykładów audio-video oraz webinariów umożliwiających studentowi interakcję z wykładowcą w czasie rzeczywistym,

⏩ Platforma e-learningowa to źródło nie tylko wykładów online, zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne, omówienia najważniejszych zagadnień, kazusy prawne i różnego rodzaju case study, materiały powtórzeniowe, streszczenia, skrypty, przykładowe pytania i testy ćwiczeniowe,

⏩ Program studiów przewiduje warsztaty, praktyki i zajęcia tutorskie, w ramach których studenci pod opieką praktykujących prawników wkraczają w realny świat prawa,

⏩Zajęcia prowadzą praktycy oraz doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. Dodatkowo, począwszy od I semestru każdy student może być objęty indywidualną, merytoryczną opieką profesorską.

ZainteresowanI? Zapraszamy na naszą stronę: rekrutacja.ewspa.edu.pl/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Do 31 lipca trwa promocja na WPISOWE 0 ZŁ! Aplikuj na studia na kierunku prawo już teraz i dołącz do grona najlepiej zarabiających absolwentów prawa w Polsce!

👩‍🎓Jednolite studia magisterskie prowadzone są w ramach Indywidualnego Toku Studiów, począwszy już od I semestru. Umożliwia to znaczne skrócenie czasu ich trwania, nawet do trzech i pół roku! Okres studiów może wynosić zatem 3,5 roku, a nie 5 lat. 👨‍🎓

Rozpocznij naukę mieszkając poza granicami Polski!

Wydział Prawa w Warszawie – studia niestacjonarne oraz niestacjonarne prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (distance learning)

Filia w Londynie – studia niestacjonarne prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (distance learning)

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy! rekrutacja.ewspa.edu.pl/glowna/program-prawo/
... See MoreSee Less

View on Facebook