Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Witamy na stronie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach.

Oferujemy wykształcenie, które dla naszych absolwentów jest atutem na rynku pracy, według najnowszego raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego osiągają oni najwyższe zarobki i najszybciej, po uzyskaniu dyplomu znajdują zatrudnienie.

Jako jedna z nielicznych uczelni prawniczych postawiliśmy na trójstopniowy system zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Plany zajęć obejmują wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami.

Zapraszamy na studia I stopnia na wybranym kierunku oraz na jednolite magisterskie studia prawnicze, studia podyplomowe a także specjalistyczne kursy i szkolenia. Pod naszymi auspicjami działają również Liceum dla Dorosłych i Studium Policealne.

Wszystkie nasze kierunki, obok tradycyjnych form studiowania prowadzone są również w oryginalnej formule distance learning, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca na świecie dzięki metodom i technikom kształcenia na odległość.

Aktualności

Wydarzenia

Zapraszamy na Dni Otwarte EWSPA w Szczecinie❗️
Już w najbliższy wtorek, 22 stycznia 2019, w g. 10.00-12.00 zapraszamy na nasze stoisko w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Nasz przedstawiciel opowie m.in.: ➡️JAK UCZYĆ SIĘ TANIEJ❗️
⤵️⤵️⤵️
ewspa.edu.pl/zapraszamy-na-dni-otwarte-ewspa-w-polnocnej-izbie-gospodarczej-w-szczecinie/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nie odkładaj nic na później❗️
Zacznij Studia Podyplomowe już w marcu❗️
Nawet do 80 % dofinansowania❗️

Programy kierunków stworzone by sprostać oczekiwaniom współczesnego rynku pracy oraz naszych słuchaczy, chcących zyskać nowe kwalifikację lub pogłębić wiedzę czerpiąc z doświadczenia wybitnych specjalistów.

Aktualna oferta dla Ciebie⤵️⤵️⤵️
ewspa.edu.pl/home/oferta-edukacyjna/studia/podyplomowe-2-0/

tel: +48 505 374 881
tel: +48 575 469 264
e-mail: podyplomowe@ewspa.edu.pl
... See MoreSee Less

View on Facebook

Praktyka/ staż płatny, całodzienny.

Kancelaria TaylorWessing e|n|w|c poszukuje Praktykantki/Praktykanta/ Stażystki/ Stażysty

Studenci IV-V rok studiów na kierunku prawo.

Poszukujemy osób posiadających ogólną znajomość problematyki z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, handlowego, prawa własności intelektualnej/IT.

Oczekujemy:
Bardzo dobrej znajomości MS Excel i pakietu Office;
Biegłej znajomości języka angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
Wysokich zdolności komunikacyjnych, zaangażowania, umiejętności i chęci do pracy zespołowej.

Oferujemy:
Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu współpracy z Klientami w obszarze bieżącej obsługi prawnej;
Szansę rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach;
Pracę w młodym i entuzjastycznie nastawionym do pracy zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych drogą mailową na adres: t.szuba@taylorwessing.com, wpisując w temacie maila „Praktykant/ Stażysta”.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych.
... See MoreSee Less

View on Facebook