Poziom
Studia II stopnia
Prawne aspekty funkcjonowania jednostek oświatowych
Tryb
niestacjonarne online
Czas trwania
1 rok (2 semestry)
Język wykładowy
Polski
Poziom
Studia II stopnia
Tryb
niestacjonarne online
Czas trwania
1 rok (2 semestry)
Język wykładowy
Polski
ŁĄCZYMY TEORIĘ Z PRAKTYKĄ!
Celem studiów podyplomowych które oferuje, jest przygotowanie profesjonalnej kadry w dziedzinie zarządzania instytucjami oświatowymi. Słuchacze otrzymują najnowszą wiedzę teoretyczną oraz nabywają praktyczne umiejętności. Słuchaczami studiów mogą być osoby, które mają ukończone studia wyższe – licencjackie lub magisterskie. Studia przeznaczone są dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych, dla osób, które przygotowują się do pełnienia funkcji kierowniczych w oświacie, a także dla osób, które dążą do wzbogacania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie prawnych aspektów funkcjonowania jednostek oświatowych.
Program umożliwiający wyprzedzenie konkurencji
Program studiów przewiduje szeroki wachlarz zagadnień praktycznych co jest niezmiernie ważnym aspektem kształcenia w EWSPA, Uczelnia wychodzi bowiem z założenia, że słuchacz powinien wkroczyć na konkurencyjny rynek pracy w pełni przygotowany do funkcjonowania w wymarzonym zawodzie, z wiedzą i umiejętnościami, które czynią go pożądanym przez potencjalnych pracodawców kandydatem.
180 godzin dydaktycznych, w tym 135 godzin wykładowych i 45 godzin warsztatów. W toku dwusemestralnych studiów niestacjonarnych słuchacze otrzymują 30 pkt ECTS.
Program zawiera:
Zajęcia w ramach studiów będą realizowane w formule mieszanej – w ramach tradycyjnych wykładów i spotkań z wykładowcą oraz w formie webinarium, tj. z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Webinarium umożliwia słuchaczowi uczestniczenie w zajęciach w dowolnym miejscu, w którym właśnie przebywa, z pełnym i bezpośrednim kontaktem z wykładowcą i 100% interakcją. Dodatkowo słuchacze będą mieli możliwość odsłuchania wykładów audiowizualnych, które zostaną udostępnione na platformie e-learningowej EWSPA – również w dowolnym miejscu i dogodnym czasie. Tematyka tych wykładów będzie konsultowana z wykładowcami w ramach ich dyżurów on-line. Podstawą uzyskania dyplomu ukończenia studiów podyplomowych jest napisanie pracy seminaryjnej (pod kierownictwem wybranego wykładowcy) oraz jej komisyjna obrona.
Przyjęcia na wszystkie kierunki studiów podyplomowych, odbywają się bez egzaminów wstępnych – liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
O przyjęcie na studia podyplomowe mogą starać się kandydaci, którzy posiadają co najmniej dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia (tytuł licencjata, inżyniera lub równorzędny określonego kierunku studiów i profilu kształcenia)
Pomyślne zakończenie procesu rekrutacji nastąpi po rejestracji w systemie rekrutacyjnym IRK i dostarczeniu do Biura Rekrutacji kompletu wymaganych dokumentów osobiście w trakcie dyżurów lub za pośrednictwem poczty/kuriera.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami.
Wpis na listę słuchaczy studiów podyplomowych EWSPA, nastąpi z chwilą otrzymania przez nas kompletu wymaganych dokumentów oraz po uruchomieniu kierunku.
Warunkiem uruchomienia kierunku jest zebranie się odpowiedniej ilości osób ze złożonym kompletem dokumentów.
Opłaty początkowe:
Opłatę wpisową 200 zł (lub zgodną z aktualną promocją )
Należy uiścić przy składaniu dokumentów.
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
ul. Okopowa 59, IV piętro, 01-743 Warszawa
PLN – 31 1090 2590 0000 0001 3304 7743
Terminy opłat czesnego:
Opłata jednorazowa do 5 dnia miesiąca rozpoczynającego studia
Opłaty semestralne do 5 dnia każdego miesiąca rozpoczynającego semestr
Płatności można uregulować gotówką lub kartą kredytową w księgowości EWSPA, przy ul. Okopowej 59, piętro IV, bądź przelewem na konto Uczelni. Wpłat należy dokonywać na jedno z wymienionych na stronie Uczelni kont, w tytule opłaty wpisując NAZWISKO I IMIĘ, KIERUNEK STUDIÓW