Międzynarodowa konferencja naukowa „Roboty budowlane i konsorcja a zamówienia publiczne – czy elektronizacja stanowi faktycznie przyszłość?” (International scientific conference „Public works and consortia and public procurement – is electronicisation really the future?”)

Szanowni Państwo,
w imieniu Organizatorów:

1. Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie (European University of Law and Administration in Warsaw)

2. Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (Maria Curie-Sklodowska University in Lublin)

3. Akademii Kujawsko-Pomorska w Bydgoszczy (Kujawy and Pomorze Academy in Bydgoszcz)

zapraszamy na:

Międzynarodową konferencję naukową „Roboty budowlane i konsorcja a zamówienia publiczne – czy elektronizacja stanowi faktycznie przyszłość?”
(International scientific conference „Public works and consortia and public procurement – is electronicisation really the future?”),

która odbędzie się w dniach: 7-8 listopada 2024 r. (7-8 November 2024), o godz. 08.45

Miejsce: Warszawa-Lublin-Bydgoszcz  (Warsaw-Lublin-Bydgoszcz)Forma online

Poniżej znajduje się link do zgłoszenia na wydarzenie:

Link do zapisów

Termin zgłoszeń upływa 31 października