KIERUNKI STUDIÓW:

Koła naukowe i organizacje studenckie

Koło Naukowe Prawa Prywatnego EWSPA

Prezes: Łukasz Marcin Mikosz
lukasz.mikosz@ewspa.edu.pl

Pierwszy wiceprezes: Paweł Żulewski
pawel.zulewski@ewspa.edu.pl

Drugi wiceprezes: Katarzyna Rudyk-Jura
katarzyna.rudyk-jura@ewspa.edu.pl

Skarbnik: Roksana Smolarek
roksana.smolarek@ewspa.edu.pl

Sekretarz: Anna Katarzyna Gębicka
anna.gebicka@ewspa.edu.pl

Opiekunowie naukowi:

dr hab. Barbara Bajor

Kontakt : bbajor@ewspa.edu.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych działaniach i śledzenia aktywności na funpage na FB:

Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego EWSPA

Prezes Koła: Julia Daszkiewicz
Kontakt: julia.daszkiewicz@ewspa.edu.pl

Pierwszy wiceprezes: Patrycja Kotulak
Kontakt: patrycja.kotulak@ewspa.edu.pl

Drugi wiceprezes: Mikołaj Załęski
Kontakt: mikolaj.zaleski@ewspa.edu.pl

Sekretarz: Wiktoria Soszka
Kontakt: wiktoria.soszka@ewspa.edu.pl

Opiekunowie naukowi:

prof. dr hab. Roman Wieruszewski

dr Urszula Staśkiewicz

Kontakt : ustaskiewicz@ewspa.edu.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału
w naszych działaniach i śledzenia aktywności na funpage na FB:

Koło Naukowe Prawa Karnego EWSPA

Prezes: Katarzyna Rudyk-Jura
katarzyna.rudyk-jura@ewspa.edu.pl

Pierwszy wiceprezes: Łukasz Marcin Mikosz
lukasz.mikosz@ewspa.edu.pl

Drugi wiceprezes: Anna Katarzyna Gębicka
anna.gebicka@ewspa.edu.pl

Skarbnik: Anna Pieńkowska
anna.pienkowska@ewspa.edu.pl

Sekretarz: Paweł Żulewski
pawel.zulewski@ewspa.edu.pl

Opiekunowie naukowi:

prof. Andrzej Ważny

Kontakt : awazny@ewspa.edu.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych działaniach i śledzenia aktywności na funpage na FB:

Koło Naukowe Prawa Karnego EWSPA

Prezes: Włodzimierz Kościuszko
wlodzimierz.kosciuszko@ewspa.edu.pl

Wiceprezes: Izabela Borowiec
izabela.borowiec@ewspa.edu.pl

Skarbnik: Roksana Smolarek
roksana.smolarek@ewspa.edu.pl

Opiekun naukowy:

dr Piotr Nazaruk, prof. EWSPA

Kontakt : pnazaruk@ewspa.edu.pl

Koło Naukowe Teorii I Filozofii Prawa EWSPAv

Prezes: Tomasz Jastrzębski

Wiceprezes ds. Naukowych: Sara Ferenc

Wiceprezes ds. Organizacyjnych: Kinga Chażynska

Sekretarz: Małgorzata Drohomirecka

Przewodnicząca Sądu Koła: Martyna Ruta

członkowie Sądu Koła: Aisha Wolf

Opiekun naukowy:

dr Piotr Nazaruk, prof. EWSPA

Kontakt: pnazaruk@ewspa.edu.pl

Skip to content