Zapraszamy na Dni Otwarte EWSPA w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie

Zapraszamy na DNI OTWARTE Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w największej Izbie Gospodarczej w Polsce.

Biorąc udział w spotkaniu dowiesz się m.in. o możliwości skorzystania z dofinansowania (nawet do 80%) na organizowane przez EWSPA:

KURSY i SZKOLENIA stacjonarne oraz przez internet (w tym w j.polskim w ramach wydziału prawa w Warszawie i Londynie oraz administracji w Brukseli)

STUDIA PODYPLOMOWE stacjonarne oraz przez internet (w tym w j.polskim w ramach wydziału prawa w Warszawie i Londynie oraz administracji w Brukseli)

oraz zapoznać się z ofertą jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo (Warszawa, Londyn, on-line) oraz licencjackich na kierunku Administracja w Brukseli (j.polski).

Serdecznie zapraszamy!