Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji zmienia swoją siedzibę. Począwszy od 2 września br. siedziba Uczelni będzie znajdowała się przy ul. Biograficznej 2 na warszawskich Bielanach. EWSPA zajmie dwie kondygnacje nowego budynku biurowego, który jest usytuowany w odległości 3 przystanków autobusowych od stacji Metro Młociny.  Dojazd z tego punktu zajmuje 4 minuty.

W obrębie nowej siedziby Uczelni znajdą się zarówno pomieszczenia dydaktyczne, tj. sale wykładowe, sale ćwiczeń i biblioteka oraz pomieszczenia administracyjne.

Jesteśmy przekonani, iż nowa infrastruktura Uczelni zapewni Państwu bardziej komfortowe warunki kształcenia pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

Dotychczasowe adresy mailowe Uczelni, podobnie jak numery telefonów nie ulegną zmianie.

UWAGA STUDENCI!

W dniach 15-28 lipca br. Dziekanaty będą nieczynne, ze względu na okres urlopowy.

W okresie przejściowym od 22 lipca do 1 września br. administracja EWSPA nie będzie funkcjonować pod dotychczasowym adresem, tj. przy ul. Grodzieńskiej 21/29 w Warszawie!

W związku z powyższym zostanie uruchomiony punkt rekrutacyjny oraz biuro, które będą znajdowały się pod następującym adresem: Centrum Konferencyjne Kopernika, przy ul. Kopernika 30, na I piętrze – sala Saturn.

W tym czasie, który jednocześnie częściowo pokrywa się z Państwa okresem wakacyjnym oraz urlopowym pracowników, prosimy o kontakt z dziekanatami oraz kwesturą wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową (kontakt z dziekanatami od 29 lipca 2019 r.). Wszelkie podania dotyczące toku studiów prosimy kierować w formie skanów na dotychczas obowiązujące adresy do odpowiednich pracowników dziekanatów.

Ewentualne prace dyplomowe będzie można złożyć pod wskazanym wyżej adresem po uprzednim uzgodnieniu z właściwym pracownikiem dziekanatu terminu spotkania.

Zjazdy wyznaczone w terminach: 24-25.08.2019 i 31.08-1.09.2019 r. będą realizowane w pomieszczeniach dydaktycznych Centrum Konferencyjnego Kopernika. Obsługa studentów przez pracowników dziekanatu będzie na miejscu zapewniona.

Wszystkich studentów, którzy nie przedłużyli jeszcze legitymacji prosimy o ich przedłużenie do dnia 12 lipca br., później będzie to możliwe dopiero po 1 września.

Numery telefonów:

Dziekanat warszawski: 22 619 24 90