WYJAZD SZKOLENIOWO- INTEGRACYJNY dla PRAWNIKÓW 🌎☀ NICEA- MONAKO- CANNES

🏖 Wakacje z LAW CENTER CLUB
WYJAZD SZKOLENIOWO- INTEGRACYJNY dla PRAWNIKÓW
🌎☀ NICEA- MONAKO- CANNES 3- 6 sierpnia 2019 r. (4 dni)

Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd szkoleniowo- integracyjny środowiska prawniczego do ☀ NICEI- MONAKO- CANNES

Nicea, stolica Riwiery Francuskiej. Przepiękna metropolia nad błękitną zatoką Morza Śródziemnego. Niegdyś miejsce wypoczynku arystokracji z całego świata, dziś przyciąga turystów spragnionych słońca, doskonałej kuchni i luksusu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Życie nocne, plaża, romantyczne zaułki starego miasta, galerie sztuki i butiki topowych projektantów – wszystko na wyciągnięcie ręki.

➡Dla kogo: członkowie LCC oraz wszystkie zainteresowane udziałem osoby (w tym osoby towarzyszące)

Wylot z Warszawy

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Nicei. Transfer do hotelu. Spacer po Nicei, kosmopolitycznej metropolii położonej nad wspaniałą błękitną zatoką. Wizyta w Confiserie Florian, gdzie można posmakować różnorodnych łakoci, a także poznać etapy produkcji wyrobów tej znanej marki. Wzgórze Zamkowe, skąd rozciąga się przepiękny widok na miasto i zatokę. Stare miasto z niezwykle pięknymi wąskimi uliczkami, barokowymi kościołami, malowniczymi fasadami domów w stylu włoskim i gąszczem sklepików, kafejek oraz restauracji, Quai des Etats-Unis i Promenada Anglików biegnąca wzdłuż brzegu morza, Jardin Albert Ier i plac Massena. Powrót do hotelu. Nocleg.

2. DZIEŃ.
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do KSIĘSTWA MONAKO, jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1,9 km². Zwiedzanie MONAKO: Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, małe uliczki z pastelową zabudową, katedra św. Mikołaja, gdzie znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, w tym Gracji Patrycji i Rainiera III. Spacer po MONTE CARLO. Powrót do Nicei i czas wolny na wypoczynek na plaży. Nocleg
.
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wyjazd pociągiem do CANNES, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej. Zwiedzanie miasta: historyczna dzielnica Le Suquet, ocieniona palmami promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd, stary port. Wycieczka na WYSPY LERYŃSKIE, owiane historią Człowieka w Żelaznej Masce. Porośnięte lasem eukaliptusowym i sosnowym są doskonałym miejscem wypoczynku. Powrót do Cannes. Czas wolny na wypoczynek na plaży. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

➡ CENA:
2459 zł brutto (cena dla osoby w pokoju 2-osobowym)
Możliwość płatności w 2 ratach:
50%- w dniu zapisu
50% – do dnia 1 lipca 2019
Wystawiamy faktury oraz certyfikaty udziału

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja wg. kolejności zgłoszeń

➡ ŚWIADCZENIA:
3 noclegi w hotelu ** w Nicei; 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania • przelot • transfer: lotnisko-hotel-lotnisko • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

➡ UWAGI:
– Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: ok. 55 EUR.
– Opłaty fakultatywne: wycieczka do Księstwa Monako: ok. 22 EUR.
– Przejazdy po Nicei środkami komunikacji miejskiej.

LAW CENTER CLUB to elitarny klub środowiska prawniczego
LCC to cykliczne spotkania elity prawniczej gdzie w klubowej atmosferze można zadzierzgnąć nowe przyjaźnie.To również miejsce do dyskusji gdzie prawnicy polskiej palestry dyskutują nad zmianami w polskim prawie.

🧰Chcesz zostać członkiem LAW CENTER CLUB? Zapraszamy na stronę www.lawcenterclub.pl

➡ INFORMACJE i ZAPISY
e.mail: lawcenterclub@gmail.com