SPOTKANIE Z PROF. LESZKIEM BALCEROWICZEM

W dniu 17.01.2019 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z prof. Leszkiem Balcerowiczem, ekonomistą nazywanym jednym z architektów najważniejszej po 1989 roku reformy publicznych finansów.

Miało ono miejsce w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Po wspaniałym wykładzie inauguracyjnym odbyła się również debata, dotycząca bieżących tematów takich jak: wykorzystanie środków z Unii Europejskich, konsekwencje Brexitu dla Polski i Pomorza Zachodniego.

W spotkaniu poza głównym bohaterem wieczoru pojawili się znakomici goście: Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Jarosław Tarczyński, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Skarbnik Miasta Stanisław Lipiński, Prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Robert Michalski oraz przedstawiciele świata nauki: prof. Dariusz Zarzecki (Ekonomista, przedsiębiorca, Uniwersytet Szczeciński) oraz reprezentujący naszą Uczelnię Rektor dr Dariusz Czajka.

Więcej szczegółów dotyczących spotkania można znaleźć na stronie: