Zapraszamy 13 czerwca 2019 Obecne i planowane zmiany w procedurze sądowej.

Serdecznie zapraszamy członków LAW CENTER CLUB oraz Business Centre Club na spotkanie z wyjątkowym gościem dr hab. Tomaszem Szanciło- sędzią Sądu Najwyższego Izby Cywilnej

⚖Temat spotkania:
Obecne i planowane zmiany w procedurze sądowej (kpc)

🗣TOMASZ SZANCIŁO
Dr hab. nauk prawnych, sędzia Sądu Najwyższego Izby Cywilnej. Poprzednio sędzia w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie. Wieloletni nauczyciel akademicki oraz wykładowca w uczelniach wyższych, Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury.

LAW CENTER CLUB elitarny klub spotkań środowiska prawniczego. LCC to również cykliczne spotkania elity prawniczej gdzie w klubowej atmosferze można zadzierzgnąć nowe przyjaźnie. To również miejsce do dyskusji gdzie prawnicy polskiej palestry dyskutują nad zmianami w polskim prawie.

⚖TERMIN:
13 czerwca 2019 r. godzina 18.00

⚖MIEJSCE:
Sala Klubowa Pałac Lubomirskich w Warszawie pl. Żelaznej Bramy 10 (siedziba Business Centre Club).

➡ UDZIAŁ BEZPŁATNY:
– dla członków LAW CENTER CLUB
– członków Business Centre Club

➡ UDZIAŁ PŁATNY:
– dla osób nie będących członkami LCC – 100 zł brutto
(jednorazowa wejściówka)

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsc wg. kolejności zgłoszeń. Potwierdzenie udziału: biuro@lawcenterclub.pl

🧰Chcesz zostać członkiem LAW CENTER CLUB? Zapraszamy na stronę www.lawcenterclub.pl

Wystawiamy zaświadczenia o udziale w części szkoleniowo- warsztatowej na życzenie. email: biuro@lawcenterclub.pl

INFORMACJE:
LAW CENTER CLUB
☎ tel. 731 153 925