Ruszył nabór na płatne staże w ramach 17. edycji Programu Kariera

Szanowni Państwo,

Od marca studenci i absolwenci Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie mogą zgłaszać się na staże w ramach 17. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu.

W tym roku ponad 40 firm zaoferowało ponad 100 płatnych staży w kilkunastu branżach. Wszyscy stażyści otrzymają wynagrodzenie w kwocie min. 3500 zł za miesiąc. Szczegóły na stronie programkariera.pl.oraz na profilu na Facebooku.

Jestem przekonany, że 17. edycja Programu Kariera okaże się sukcesem. Przede wszystkim skorzystają na tym młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy, w tym studenci i absolwenci Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Dlatego liczę na współpracę z Państwem.

Z pozdrowieniami,
Maciej Szulc