Witam Państwa,

 Począwszy od przyszłego tygodnia, tj. od 23 kwietnia br. Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji uruchamia projekt merytorycznej pomocy skierowanej do przedsiębiorców i konsumentów, których potencjały płynnościowe firm oraz budżety domowe uległy dewastacji w związku z zaistniałą sytuacją.

Znajdujemy się w bezprecedensowej chwili bardzo trudnej dla nas wszystkich i każda pomoc udzielana w duchu solidarności narodowej jest pożyteczna i wskazana.

W pierwszej kolejności rozpoczniemy od systemowego przedstawienia w formie vademecum najistotniejszych wskazówek dotyczących wyboru wariantów ratowania naszych potencjałów ekonomicznych, a  w drugiej fazie nasi specjaliści, tj.: profesorowie, doradcy restrukturyzacyjni, adwokaci będą odpowiadać na Wasze pytania, konsultując i sugerując optymalne rozwiązania w tym zakresie. Przyjmijmy trafne stwierdzenie wypowiedziane przez rzymskiego cesarza i filozofa – Marka Aureliusza ponad 2000 lat temu: ,,Nie należy się gniewać na bieg wypadków, nic ich to bowiem nie obchodzi.” Liczmy na siebie, bo tylko to może nas uratować. Im szybciej to zrozumiemy tym większa szansa na to,  że po epidemii kiedy nastanie słońce będziemy nie tylko cali i zdrowi ale będziemy mogli szybko zrestartować nasze biznesy i aktywność zawodową, odbudowując płynność finansową naszych firm i gospodarstw domowych.

Propozycja pomocy skierowana jest do mikro i średnich przedsiębiorców oraz osób fizycznych – konsumentów.

Serdecznie zapraszamy!

Rektor EWSPA- Prof. EWSPA, dr Dariusz Czajka

 

By skorzystać z vademecum zapraszamy na nasz kanał YouTube:

Kliknij tutaj:

Szanowni Państwo, z racji dużego zainteresowania postanowiliśmy zorganizować dla Państwa konsultacje on-line.

Zapisy na konsultacje prosimy wysyłać na adres:

pomoc@ewspa.edu.pl