Szanowni Państwo,
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie dołącza do znamienitego grona Patronów konferencji „Prawne aspekty kredytów powiązanych z walutą obcą”, która odbędzie się już 19 października 2021 r.
⚖ Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie jest samorządem zawodowym radców prawnych w okręgu warszawskim, którego celem jest reprezentowanie interesów zawodowych radców prawnych, a także zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych przez radców prawnych usług prawniczych poprzez: szkolenie aplikantów radcowskich, prowadzenie szkoleń doskonalenia zawodowego, napiętnowanie przypadków niewłaściwego wykonywania zawodu lub nieetycznego zachowania.
Jedną z głównych ról Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie jest popularyzacja wiedzy na temat zawodu radcy prawnego, jak również na temat samego prawa. W roku 2009 podjęto inicjatywę stworzenia serii wydawniczej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W przeciągu dwóch lat wydano kilkanaście publikacji dostępnych w formie papierowej i elektronicznej.
Przypominamy, iż liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Zapisy oraz wszelkie szczegóły znajdą Państwo pod adresem: https://ewspa.edu.pl/konferencja-prawne-aspekty-kredytow…/