OFERTA PTAKTYK PIERÓG & Partnerzy Kancelaria Prawna

Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy z siedzibą w Warszawie jest jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce, uznawaną za lidera w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Stabilny, różnorodny pod względem praktyki zawodowej i stale wzmacniany zespół ekspertów PIERÓG & Partnerzy, od 22 lat z sukcesami świadczy profesjonalną obsługę prawną krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, podmiotów udzielających zamówień publicznych, wykonawców zamówień publicznych, jak również organów administracji rządowej i samorządowej.

 

 

 

Do zespołu Kancelarii obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Praktykanta.

 

Zakres obowiązków:

analiza dokumentów i przygotowanie orzecznictwa;

archiwizacja dokumentów, udział w procesie obiegu dokumentów, czynności administracyjne na potrzeby radcy prawnego/adwokata;

kontakt z Klientami, urzędami i sądami;

przygotowywanie projektów pism, umów, opinii prawnych.

 

Wymagania:

status studenta I-III roku prawa;

dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu;

umiejętność przeprowadzenia rozmowy z klientem, pozyskiwania informacji od rozmówcy i nawiązania profesjonalnej relacji z klientem;

umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.

 

 

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie;

współpracę z młodym, ambitnym i dynamicznym zespołem; szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego; możliwość późniejszego zatrudnienia.

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Praktykant” na adres e-mail:

rekrutacja@pierog.pl

 

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Administratorem Pana/Pani Danych będzie Kancelaria Prawna Pieróg & Partnerzy z siedzibą w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z Polityką przetwarzania danych osobowych zamieszczoną na stronie https://www.pierog.pl/stopka/polityka-prywatnosci.html.