UWAGA!!! Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej

Szanowni Państwo,

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Konkurs wiedzy o prawie Unii Europejskiej skierowany do studentów uczelni wyższych na kierunkach: prawo, administracja, stosunki międzynarodowe, europeistyka.

Konkurs organizowany jest z okazji przypadającej w 2021 roku 70. rocznicy podpisania traktatu paryskiego ustanawiającego Europejską Wspólnotę Węgla i Stali oraz 20. rocznicy podpisania Traktatu z Nicei. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu funkcjonowania Unii Europejskiej, w szczególności prawa europejskiego.

Organizatorem Konkursu jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Zainteresowani studenci mogą rejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/3pGQrqn od 01. lutego do 15. marca 2021 roku.

Bardzo proszę o wyłonienie i przesłanie mailem (na adres europedirect-gdansk@morena.org.pl) informacji nt. koordynatora konkursu z ramienia Państwa uczelni (imię i nazwisko, stanowisko, mail, telefon).

Nagrodą główną jest wyjazd do Brukseli. Za zajęcie II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.