Szanowni Państwo,

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy ma zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple, organizowaną pod patronatem honorowym Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wydarzenie ma na celu upamiętnienie i upowszechnienie dorobku naukowego Profesor Elżbiety Traple z obszaru prawa autorskiego. Pierwsza edycja konferencji przebiegnie wokół tematu zarządzania umowami w obrocie prawami własności intelektualnej.

W ramach przygotowań do konferencji zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Więcej informacji w załączonym regulaminie konkursu.

 Konferencja odbędzie się w 29 września 2022 r. w Centrum dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. Krupniczej 33a w Krakowie. Udział jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online pod linkiem.

 Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem marketing@traple.pl lub pod linkiem: https://www.traple.pl/news/i-ogolnopolska-konferencja-prawa-autorskiego-im-profesor-elzbiety-traple/

Do konkursu mogą być zgłaszane prace, których obrona odbyła się w okresie od 1 lipca 2021 r. do 15 lipca 2022 r.