O NAS

PROFESORSKIE CENTRUM DORADZTWA I EKSPERTYZ PRAWNYCH funkcjonuje jako jednostka organizacyjna Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji już od 10 lat.

EWSPA jest najstarszą w Polsce prywatną uczelnią prawniczą a założycielem uczelni jest Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Jako jedyni w Polsce kształcimy w ramach zamiejscowych wydziałów tj. Wydziału Prawa w Londynie oraz Wydział Administracji w Brukseli. Na terenie Polski posiadamy Wydział Prawa w Warszawie.

W ramach działalności Profesorskiego Centrum Doradztwa i Ekspertyz Prawnych, doświadczeni w empirii sądowej oraz negocjacjach profesorowie prawa EWSPA z ponad 30 letnią praktyką, autorzy wielu wznawianych monografii prawniczych pomogli już w ponad 300 sprawach i konfliktach interesów w obszarze biznesu polskiego i zagranicznego.

NASZA

SPECJALIZACJA

Zapewniamy Doradztwo na najwyższym poziomie merytorycznym. W ramach świadczonych usług, oferujemy pomoc prawną oraz opinie i ekspertyzy prawne sporządzane przez wybitnych Profesorów prawa oraz instytucje. Nasze usługi świadczymy w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta w następujących dziedzinach:

• prawo administracyjne
  • postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne
  • prawo cywilne
  • postępowanie cywilne (w tym europejskie)
  • prawo budowlane
  • prawo karne
  • postępowanie karne
  • prawo karno- skarbowe
  • prawo gospodarcze prywatne i publiczne
  • prawo bankowe
  • prawo nieruchomości
  • prawo prasowe
  • prawo własności intelektualnej
  • prawa pracy
  • windykacji międzynarodowej
  • prawa restrukturyzacyjnego
  • prawa upadłościowego
  •  i wielu innych

DOFINANSOWANIE

Dążąc do zwiększenia zakresu pomocy miło jest zakomunikować, że od 15 lutego 2019 r wprowadzamy usługi dofinansowujące opinie ekspertyzy, szkolenia prawne pełnomocnictwa procesowe aż w 80 procentach A zatem każdy przedsiębiorca mający problem prawny zderzający się z ryzykiem strat finansowych z tym związanych będzie mógł uzyskać pomoc wydatkując jedynie 20 %* własnych środków finansowych .

Przedsiębiorco, jeżeli trawi Ciebie istotny problem z zakresu np. prawa kontraktowego, egzekucji należności odzyskania zdolności płatniczej, ochrony własności intelektualnej prawa podatkowego, administracyjnego prawa pracy, prawa karnego gospodarczego, prawa rzeczowego międzynarodowego prywatnego itd. Skorzystaj z szansy profesjonalnej i ekonomicznie korzystnej pomocy

Pomagamy z formalnościami!

• Dofinansowanie do naszych usług doradztwa prawnego oraz szkoleniowych do 80% .
  • W przypadku doradztwa połączonego z indywidualnym szkoleniem przedsiębiorcy istnieje również możliwość skorzystania z pożyczki nieoprocentowanej (nawet na 60 rat) z umorzeniem do 25 %

MIEJSCE ŚWIADCZENIA USŁUG

W zależności od potrzeb na terenie całej Polski również przez internet.

ZOSTAŃ NASZYM PRZEDSTAWICIELEM!

Jeśli prowadzisz swoją firmę lub poszukujesz dodatkowej pracy, mamy dla Ciebie ofertę współpracy.

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji poszukuje osób na stanowisko DORADCA BIZNESOWY

Szukamy kandydatów z:

• umiejętnością sprawnego organizowania pracy własnej
  • łatwością nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • zaangażowaniem i skutecznością w realizacji celów
  • mile widziane wykształcenie wyższe

Czym będziesz się zajmować?

Pozyskiwaniem klientów biznesowych na oferowane .kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe wraz z dofinansowaniem w ramach STREFY BIZNESU Europejskiego Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń, Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji ( http://eckps.ewspa.edu.pl )

Co oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Szkolenie
  • Możliwość pracy w dowolnym miejscu i czasie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres biznes@ewspa.edu.pl Prosimy o podanie imienia i nazwiska, adres email do kontaktu, numeru telefonu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami

PROFESORSKIE CENTRUM DORADZTWA I EKSPERTYZ

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji