O NAS

WYDAWNICTWO  funkcjonuje jako jednostka organizacyjna Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji.

EWSPA jest najstarszą w Polsce prywatną uczelnią prawniczą a założycielem uczelni jest Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Jako jedyni w Polsce kształcimy w ramach zamiejscowych wydziałów tj. Wydziału Prawa w Londynie oraz Wydział Administracji w Brukseli. Na terenie Polski posiadamy Wydział Prawa w Warszawie.

 


NOWOŚCI WYDAWNICZE

🛒Zamów książkę przed premierą! Przedsprzedaż!
OSTATNIA CZĘŚĆ BESTSELLEROWEJ SERII- TEORIA SĄDZENIA!
Książka która powinna znaleźć się w biblioteczce każdego!
Imienna dedykacja autora na życzenie

Już JEST długo wyczekiwany przez wszystkich, 📚ostatni tom serii Teoria Sądzenia⚖️ poruszający aktualne problemy dotyczące trudnej sztuki argumentacji we współczesnym świecie.

📖Sztuka argumentacji to kontynuacja jedynego w swoim rodzaju (nie tylko zresztą na polskim rynku) cyklu nowatorskich, interdyscyplinarnych publikacji – autorstwa praktyka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem sądowym. Tym razem autor podjął zagadnienie bodaj najtrudniejsze, jakim jest sztuka argumentacji.

⚖️ Na wielu salach sądowych w Polsce można zauważyć ,iż sędziowie oraz strony procesu korzystali lub nadal korzystają z wiedzy autora zawartej w ww. publikacjach.

🗣 Słowo od autora:
Zastanówmy się, ile sądów wydajemy codziennie co do określonych osób i zjawisk? Ile z nich jest umotywowanych, a ile nieuzasadnionych? Ile zabarwionych empatią, a jak wiele antypatią? Prawdziwych i nieprawdziwych. Jakie emocjonalne motywy nami kieruje przy ich formułowaniu? Czy wreszcie za tymi sądami stoją adekwatne świadectwa?

Zobacz SPIS TREŚCI

💰 CENA:
TEORIA SĄDZENIA cz. III Sztuka argumentacji
Cena 59,90 zł
Cena promocyjna tylko do 15 kwietnia 2019 później 69,90 zł
Cena nie zawiera kosztów przesyłki.

NASZE PROPOZYCJE

BESTSELLEROWA SERIA- TEORIA SĄDZENIADostępne tylko u nas!

TEORIA SĄDZENIA Część I PRAWDA SĄDOWA
Poznając rzeczywistość musimy szukać prawdy i musimy unikać błędów. To pierwsze i najważniejsze przykazania dla nas- poznających. Nie są one jednak dwoma sposobami wypowiedzenia tego samego nakazu lecz dwoma oddzielnymi prawami.
TEORIA SĄDZENIA proponuje reguły pomagające znaleźć fakty empiryczne oraz normatywne i dokonywać optymalnej oceny ich znaczenia; postuluje także metodologię unikania błędów sądowych.

TEORIA SĄDZENIA część II LOGICZNO- FUNKCJONALNA WYKŁADNIA PRAWA
Prawo jest funkcją celu, którego sens znajdujemy w faktach życia społecznego, formalnie obrazowanych za pośrednictwem języka znaków. Obraz ten, stanowiący końcowy efekt wykładni, powinien być spójny zarówno logicznie, jak i funkcjonalnie. Efekt ten jet możliwy tylko w sytuacji przyjęcia trójpoziomowej koncepcji wykładni uwzględniającej zasady regulatywne, tworzące porządek aksjologicznych systemowy, warunkujący znaczenie semantyczne użytych pojęć.
A zatem już nie clara non sunt interpretanda ale interpretatio cessat claris stanowić powinno kryterium zakończenia procesu wykładni w każdym przypadku, gdy osiągnięto jej jednoznaczny w podanym wyżej sensie rezultat.

TEORIA SĄDZENIA część III SZTUKA ARGUMENTACJI to kontynuacja jedynego w swoim rodzaju (nie tylko zresztą na polskim rynku) cyklu nowatorskich, interdyscyplinarnych publikacji – autorstwa praktyka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem sądowym. Tym razem autor podjął zagadnienie bodaj najtrudniejsze, jakim jest sztuka argumentacji.

                                                           ⚖️ ⚖️ ⚖️ ⚖️ ⚖️

Na wielu salach sądowych w Polsce można zauważyć ,iż sędziowie oraz strony procesu korzystali lub nadal korzystają z wiedzy autora zawartej w ww. publikacjach.

CENA

KSIĄŻKA PAPIEROWA

CAŁA SERIA (część I, II, III)

 • 179 PLN
 • 145 PLN – studenci EWSPA
  Rabat 10 proc. do 15 kwietnia 2019. Cena nie zawiera kosztów przesyłki.

CZĘŚĆ I lub II

 • 65 PLN
 • 50 PLN – studenci EWSPA
  Rabat 10 proc. do 15 kwietnia 2019. Cena nie zawiera kosztów przesyłki.

CZĘŚĆ III  Sztuka argumentacji – NOWOŚĆ!

 • 59,90 PLN- PROMOCJA później 75,00 PLN
 • 50 PLN – studenci EWSPA póżniej 55,00 zł

Cena promocyjna tylko do 15 kwietnia 2019. Cena nie zawiera kosztów przesyłki.

CENA: EBOOK

 • 145 PLN ( cała seria 3 części)
 • 59 PLN – jedna część

KONTAKT

Zamówienia należy składać pisemnie na adres:

WYDAWNICTWO EWSPA
e.mail: wydawnictwo@ewspa.edu.pl
tel. 731 766 428

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ:

WYDAWNICTWO EWSPA
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
ul. Okopowa 59, piętro IV, 01-043 Warszawa

Bank Zachodnich WBK (BZWBK)
IBAN:
PLN-PL 31 1090 2590 0000 0001 3304 7743
SWIFT/BIC: WBKPPLPP