Koło Naukowe

Prawa Prywatnego EWSPA

Prezes: Łukasz Marcin Mikosz
lukasz.mikosz@ewspa.edu.pl

Pierwszy wiceprezes: Paweł Żulewski
pawel.zulewski@ewspa.edu.pl

Drugi wiceprezes: Katarzyna Rudyk-Jura
katarzyna.rudyk-jura@ewspa.edu.pl

Skarbnik: Roksana Smolarek
roksana.smolarek@ewspa.edu.pl

Sekretarz: Anna Katarzyna Gębicka
anna.gebicka@ewspa.edu.pl

Opiekunowie naukowi:

dr hab. Barbara Bajor

Kontakt : bbajor@ewspa.edu.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych działaniach i śledzenia aktywności na funpage na FB
https://www.facebook.com/KoloNaukowePrawaPrywatnegoEWSPA/

Koło Naukowe

Prawa Międzynarodowego EWSPA

Prezes Koła:

mgr Przemysław Stupak

Kontakt : przemek.stupak@gmail.com

Wiceprezes Koła:

dr Urszula Staśkiewicz

Kontakt : urszulastaskiewicz@op.pl

Opiekunowie naukowi:

prof. dr hab. Roman Wieruszewski

dr Michał Kowalski

Kontakt : mkowalski@nsa.gov.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych działaniach i śledzenia aktywności na funpage na FB

https://www.facebook.com/profile.php?id=100054635671351

Koło Naukowe

Prawa Karnego EWSPA

Prezes: Katarzyna Rudyk-Jura
katarzyna.rudyk-jura@ewspa.edu.pl

Pierwszy wiceprezes: Łukasz Marcin Mikosz
lukasz.mikosz@ewspa.edu.pl

Drugi wiceprezes: Anna Katarzyna Gębicka
anna.gebicka@ewspa.edu.pl

Skarbnik: Anna Pieńkowska
anna.pienkowska@ewspa.edu.pl

Sekretarz: Paweł Żulewski
pawel.zulewski@ewspa.edu.pl

Opiekunowie naukowi:

prof. Andrzej Ważny

Kontakt : awazny@ewspa.edu.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych działaniach i śledzenia aktywności na funpage na FB
https://www.facebook.com/KoloNaukowePrawaKarnegoEWSPA

Koło Naukowe

Prawa Handlowego i Gospodarczego EWSPA

Prezes: Włodzimierz Kościuszko
wlodzimierz.kosciuszko@ewspa.edu.pl

Wiceprezes: Izabela Borowiec
izabela.borowiec@ewspa.edu.pl

Skarbnik: Roksana Smolarek
roksana.smolarek@ewspa.edu.pl

Opiekun naukowy:

dr Piotr Nazaruk, prof. EWSPA

Kontakt : pnazaruk@ewspa.edu.pl

Koło Naukowe

Teorii i Filozofii Prawa EWSPA

Prezes: Tomasz Jastrzębski

Wiceprezes ds. Naukowych: Sara Ferenc

Wiceprezes ds. Organizacyjnych: Kinga Chażynska

Sekretarz: Małgorzata Drohomirecka

Przewodnicząca Sądu Koła: Martyna Ruta

członkowie Sądu Koła:

  • Adam Raciniewski
  • Aisha Wolf

Opiekun naukowy:

dr Iwona Rzucidło

Kontakt : irzucidlo@ewspa.edu.pl

Strona Koła Naukowego Teorii I Filozofii Prawa EWSPA