Konferencja „Prawne aspekty kredytów powiązanych z walutą obcą” – 19 października 2021 r.

Nabór artykułów do uczelnianego czasopisma Europejski Przegląd Prawa i Stosunków Międzynarodowych

UWAGA!!!
Szanowni Państwo,
W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym Władze Uczelni podjęły decyzję o zawieszeniu wszystkich procesów dydaktycznych realizowanych w formie tradycyjnej co oznacza, iż najbliższe wykłady będą odbywały się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.
❗Pamiętajmy o tym, że noszenie maseczek obowiązuje na terenie całej Uczelni,
❗Ręce dezynfekujemy przy wejściu oraz wyjściu z Uczelni
Dbajmy nawzajem o swoje zdrowie!


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w dniach 14.09-15.09 (wtorek/środa) oraz  dniu 16.09 ( czwartek do godziny 13:00), odbędzie się wewnętrzne szkolenie, w którym udział wezmą wszystkie dziekanaty.
W tych dniach wszystkich Studentów zapraszamy do kontaktu mailowego. Za utrudnienia przepraszamy.


Nothing found.

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Witamy na stronie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach.

Oferujemy wykształcenie, które dla naszych absolwentów jest atutem na rynku pracy, według zeszłorocznego raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego osiągają oni najwyższe zarobki i najszybciej, po uzyskaniu dyplomu znajdują zatrudnienie.

Jako jedna z nielicznych uczelni prawniczych postawiliśmy na trójstopniowy system zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Plany zajęć obejmują wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami.

Zapraszamy na studia I stopnia na kierunku Administracja Europejska oraz na jednolite studia magisterskie na kierunku prawo, studia podyplomowe a także specjalistyczne kursy i szkolenia. Pod naszymi auspicjami działają również Liceum dla Dorosłych.

Wszystkie nasze kierunki, obok tradycyjnych form studiowania prowadzone są również w oryginalnej formule distance learning, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca na świecie dzięki metodom i technikom kształcenia na odległość.

Aktualności

Ciekawe tematy

Wydarzenia

Nothing found.

Więcej Wydarzeń

W dniu 18 maja odbyła się Konferencja „Prawna ochrona konsumenta rynku usług bankowych”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło wydawnictwo Legalis C.H.Beck oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie.

Oficjalnego otwarcia konferencji dokonał Rektor EWSPA dr hab. prof. EWSPA Waldemar Gontarski. Podczas konferencji znamienici prelegenci zaprezentowali tematy dotyczące między innymi Wielopodmiotowości stosunku prawnego z udziałem konsumentów na tle umów kredytu i pożyczki bankowej, poza odsetkowych kosztach kredytu, cywilnoprawnej ochrony konsumenta, karty bankomatowej jako przedmiot wykonawczy i narzędzie służące do popełnienia przestępstwa kradzieży, penalizacji fałszerstwa środków płatniczych, ochrony konsumentów zaciągających kredyty powiązane z walutą obcą w orzecznictwie sądów polskich, jak również wielu innych zajmujących tematów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konferencji, zaangażowanie w tematykę i zachęcamy do obserwowania naszej strony na bieżąco, by nie pominąć nadchodzących wydarzeń.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Z radością informujemy, że nasz absolwent, dr hab. prof. ALK Michał Kowalski, w dniu 26 kwietnia 2022 roku, po nominacji z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, objął urząd Sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego.
Serdecznie gratulujemy!
... See MoreSee Less

View on Facebook