⚖ Z dumą chcielibyśmy poinformować, iż nasza Absolwentka r. pr. Aneta Miechowicz znalazła się w gronie osób nominowanych do tegorocznej nagrody Kryształowe Serce Radcy Prawnego organizowanej przez Krajową Izbę Radców Prawnych!

 

R. pr. Aneta Miechowicz zajmuje się prawem cywilnym, rodzinnym i administracyjnym. Zaangażowana w pomoc pro bono osobom ubogim. Prowadzi zajęcia edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z zakresu znaczenia konstytucji w życiu obywateli. Z wyróżnieniem ukończyła prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie.

Prowadzi własną kancelarię radcy prawnego w Warszawie. Wyróżnia się świadczeniem bezinteresownej pomocy na rzecz osób fizycznych, społeczności lokalnych i instytucji realizujących cele publiczne. Jest osobą o wysokim stopniu empatii, potrafi słuchać i dostrzega potrzeby innych. Swoją postawą i zaangażowaniem w krzewienie edukacji prawnej przyczynia się do zwiększania się świadomości prawnej obywateli.

Uczestniczy w akcjach, podczas których świadczona jest nieodpłatna pomoc prawna. Od 2006 roku (do 2016 roku w Klinice Prawa przy EWSPiA, a od 2018 roku we własnej kancelarii) udziela bezpłatnych porad prawnych osobom, których nie stać na porady odpłatne, przede wszystkim ofiarom przemocy domowej.

Z przyjemnością przypominamy, że Pani Miechowicz podąża śladami r. pr. Aleksandry Ejsmont – absolwentki EWSPA rocznika 2008, która została laureatką tej nagrody w roku 2021! GRATULUJEMY!❤️

 

Więcej informacji o naszej cudownej Absolwentce oraz samym konkursie, znajdziecie pod adresem: https://krysztaloweserce.kirp.pl/