Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Witamy na stronie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach.

Oferujemy wykształcenie, które dla naszych absolwentów jest atutem na rynku pracy, według najnowszego raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego osiągają oni najwyższe zarobki i najszybciej, po uzyskaniu dyplomu znajdują zatrudnienie.

Jako jedna z nielicznych uczelni prawniczych postawiliśmy na trójstopniowy system zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Plany zajęć obejmują wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami.

Zapraszamy na studia I stopnia na wybranym kierunku oraz na jednolite magisterskie studia prawnicze, studia podyplomowe a także specjalistyczne kursy i szkolenia. Pod naszymi auspicjami działają również Liceum dla Dorosłych i Studium Policealne.

Wszystkie nasze kierunki, obok tradycyjnych form studiowania prowadzone są również w oryginalnej formule distance learning, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca na świecie dzięki metodom i technikom kształcenia na odległość.

Aktualności

Wydawnictwo

Wydarzenia

📣OSTATNIE MIEJSCA!
Wyjątkowe popołudniowe szkolenie którego nie możesz przegapić!

LAW CENTER CLUB oraz Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego EWSPA, już dziś zaprasza na wyjątkowe szkolenie na temat NOWELIZACJI PRAWA KARNEGO MATERIALNEGO ORAZ TENDENCJI ZMIAN W ZAKRESIE PROCEDURY KARNEJ.

➡PROGRAM:
1. Nowelizacja prawa karnego materialnego - 3 h
2. Tendencje zmian w zakresie procedury karnej - 1 h
Wymiar szkolenia: 4 godziny

PROWADZĄCY:
🗣Prof. dr hab. PIOTR KRUSZYŃSKI
Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Wieloletni Dyrektor Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Obecnie zajmowane stanowiska:
- Kierownik Katedry Postępowania Karnego Instytutu Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
- Dyrektor Ośrodka Badawczego Adwokatury Polskiej im. Witolda Bayera Naczelnej Rady Adwokackiej
- członek Naczelnej Rady Adwokackiej
- Arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie

➡CENA: 399 zł brutto

➡MIEJSCE SZKOLENIA:
Warszawa, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ul. Grodzieńska 21/29,

➡ GDZIE I KIEDY?
4 czerwca 2019 od godziny 15.00

Certyfikat udziału wystawiony przez Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń EWSPA

Dodatkowe zaświadczenia na życzenie

➡INFORMACJE I ZAPISY: szkolenia@ewspa.edu.pl

POTRZEBUJESZ WSPARCIA FINANSOWEGO?
Pożyczka nieoprocentowana z środków UE z umorzeniem nawet do 25% (brak ograniczeń wiekowych oraz terytorialnych). złóż wniosek:
- do 60 rat open.frp.pl/
- do 24 rat inwestujwrozwoj.pl/

MASZ PYTANIA?
☎tel: +48 575 469 264
☎tel: +48 505 374 881
e.mail: szkolenia@ewspa.edu.pl

Europejskie Centrum Kształcenia
Podyplomowego i Szkoleń
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
ul. Grodzieńska 21/29
03-750 Warszawa
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Dobra wiadomość dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek⛹️‍♀️⛹️‍♂️Studenci EWSPA przez pierwsze 2 miesiące mogą bezpłatnie korzystać z portalu Scoremix oraz uczestniczyć w różnych częściach Warszawy w zorganizowanych spotkaniach... 🏐⚽️🏀 piłka nożna, siatkówka, koszykówka🙂 Tymczasem już 11 maja (sobota), o godzinie 12:00 widzimy się na PIERWSZYM MECZU SCOREMIX! Zostały jeszcze wolne miejsca:) Link do zapisu: scoremix.pl/scoremix-klubChcecie pograć w piłkę nożną za darmo i zgarnąć fajne nagrody? Dajemy Wam taką możliwość 🙂
Kiedy? W TĘ SOBOTĘ (11 maja)
O której? 12:00
Gdzie? ul. Światowida 56 Warszawa- Tarchomin
Zostały ostatnie wolne miejsca!
Wystarczy się tylko zapisać na naszej stronie: scoremix.pl/scoremix-klub
... See MoreSee Less

View on Facebook