Wiosenna promocja dla kandydatów na semestr letni 2018/2019: 0 zł wpisowe + 20% zniżki w czesnym!!! Dowiedz się więcej >>

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Witamy na stronie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach.

Oferujemy wykształcenie, które dla naszych absolwentów jest atutem na rynku pracy, według najnowszego raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego osiągają oni najwyższe zarobki i najszybciej, po uzyskaniu dyplomu znajdują zatrudnienie.

Jako jedna z nielicznych uczelni prawniczych postawiliśmy na trójstopniowy system zdobywania wiedzy i kwalifikacji. Plany zajęć obejmują wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami.

Zapraszamy na studia I stopnia na wybranym kierunku oraz na jednolite magisterskie studia prawnicze, studia podyplomowe a także specjalistyczne kursy i szkolenia. Pod naszymi auspicjami działają również Liceum dla Dorosłych i Studium Policealne.

Wszystkie nasze kierunki, obok tradycyjnych form studiowania prowadzone są również w oryginalnej formule distance learning, która umożliwia naukę z dowolnego miejsca na świecie dzięki metodom i technikom kształcenia na odległość.

Aktualności

Wydarzenia

Na miły początek tygodnia🤩💙 Zapraszamy po nagrody🔥
Kto wie❓niech pisze, wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy pakiety zawierające m.in. Sztukę Argumentacji autorstwa dr-a Dariusza Czajki Rektora EWSPA i zaproszenia na otwarcie LAW CENTER CLUB‼️
➡️ Argumentacja w procesach sądowych - w jakich sekwencjach postępowania jest konieczna🤔
➡️ Istota argumentacji - funkcje i struktura🤔
➡️ Na wybranym przykładzie napisz mowę obrończą w sprawie karnej🤔

Kochani, zatem pióra w dłoń i do dzieła💪✍️ ▶️Sztuka Argumentacji czeka📖 Odpowiedzi przesyłajcie do 3️⃣1️⃣ marca na adres 📧rekrutacja@ewspa.edu.pl
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru albumu, koniecznie❗️
... See MoreSee Less

View on Facebook

📣 Miło nam poinformować, iż 🎓EUROPEJSKA WYŻSZA SZKOŁA PRAWA I ADMINISTRACJI rozpoczyna współpracę z 🧰 BUSINESS CENTRE CLUB.

Współpraca będzie prowadzona w wielu obszarach m.in. wspólnej organizacji kursów i szkoleń dla członków BCC

Więcej szczegółów współpracy już wkrótce!
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nasz szlak edukacyjny🚙🆒 zaprowadził nas ostatnio na spotkania z maturzystami🍀 i ich nauczycielami w #kutno #siedlce #łowicz #sochaczew #sokołowpodlaski #minskmazowiecki Wszystkim dziękujemy za serdeczności💙 Zapraszamy na nasz instagram, gdzie na bieżąco sprawdzicie gdzie jesteśmy, może akurat niedaleko Was🤔
▶️ www.instagram.com/ewspa_/

#ewspa #matura #targi #nauka #studia
... See MoreSee Less

View on Facebook