🔥 Hot news🔥 Rusza największy multikorporacyjny program stażowy w Polsce!

15 marca 📅 ruszyła rekrutacja na staże w 19. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. W tym roku 3️⃣3️⃣ firmy przygotowały ponad 💯 ofert w 12 miastach dla studentów i absolwentów różnorodnych specjalizacji. Wynagrodzenie stażystów wynosi od 3500 zł do nawet 5000 zł za miesiąc 🤑. Rekrutacja będzie prowadzona od 15 marca do 15 maja – największe szanse mają ci, którzy zgłoszą się jak najszybciej. Pierwsze staże są przewidziane już w kwietniu. 🚀

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. 

🗺️ W bieżącej edycji staże w 12 miastach 🇵🇱, m.in. w 📍 Bydgoszczy, 📍 Grudziądzu, 📍 Łodzi, 📍 Poznaniu, 📍 Warszawie, 📍 Janowie Podlaskim czy 📍 Toruniu.

W 2022 r. na osoby zaczynające karierę czekają płatne praktyki w następujących obszarach: ⭐ finanse, ⭐ zarządzanie ryzykiem, ⭐ prawo, ⭐ PR, ⭐ media i reklama, ⭐ marketing i sprzedaż, ⭐ HR, ⭐ badania i rozwój, ⭐ farmacja, ⭐ IT i programowanie, ⭐ analiza danych, ⭐ logistyka, ⭐ produkcja, ⭐ inżynieria inwestycje infrastrukturalne, ⭐ e-commerce, ⭐ zakupy (procurement), ⭐ obsługa klienta, ⭐ zarządzanie jakością oraz ⭐ zarządzanie projektami.

💸 Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 3500 zł do 5000 zł za miesiąc stażu.

Więcej na programkariera.pl