Szanowni Państwo, drodzy Studenci!

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości i uśmiechów, pogody ducha, cudownie spędzonego czasu w gronie rodzinnym, dużo radości i tyle pozytywnych myśli, by nie zabrakło ich przez cały zbliżający się rok!
Życzymy Wam z całego serca, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018
życzą władze oraz pracownicy

EUROPEJSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY PRAWA I ADMINISTRACJI!

HARMONOGRAM PRACY UCZELNI W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM:

22 grudnia 2017 r. – 27 grudnia 2017 r. – uczelnia nieczynna

28 i 29 grudnia 2017 r. – zostaną zorganizowane dyżury mailowe oraz telefoniczne:

Rekrutacja:

Karolina Ispiryan – rekrutacja@ewspa.edu.pl

nr tel: 605528605

Dziekanat distance learning:

Marta Baryga – mbaryga@ewspa.edu.pl

Dorota Jakobsen – djakobsen@ewspa.edu.pl

Daria Nowaczyk – dnowaczyk@ewspa.edu.pl

nr tel: 693 541 828

Dziekanat studiów niestacjonarnych i stacjonarnych w Warszawie, Dziekanat Zamiejscowego Wydziału Prawa w Londynie

Małgorzata Trojanowska – mtrojanowska@ewspa.edu.pl

Barbara Kowalczyk – bkowalczyk@ewspa.edu.pl

nr tel: 609 579 889

Księgowość

Urszula Słupek – kasa@ewspa.edu.pl

Marzena Stryjek – windykacja@ewspa.edu.pl

Kanclerz:

kzajac@ewspa.edu.pl

Dział IT:

dyżury.IT@ewspa.edu.pl

nr tel: 22 618 35 74