WIZYTA STUDENTÓW Z Private Institute of Mangament and Business (ros. Минский институт управления)

Szanowni Państwo,

dzień 23 stycznia 2018 r., był wyjątkowym dniem, gdyż Wydział Prawa w Warszawie Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji odwiedziła także grupa studentów kierunku prawo z Private Institute of Mangament and Business (ros. Минский институт управления) z siedzibą w Mińsku na Białorusi wraz z opiekunem Valerym Holikau – dyrektorem ds. współpracy międzynarodowej i marketingu.

W ramach wizyty studenci wysłuchali wykładu dr Artura Kotowskiego – Prodziekana Wydziału Prawa w Warszawie EWSPA pt. Comparison of legal cultures, a także wzięli udział w spotkaniu z p. Katarzyną Zając – Kanclerz EWSPA i p. Jakubem Spurkiem – Prodziekanem Zamiejscowego Wydziału Prawa w Londynie EWSPA na temat systemu kształcenia wyższego w Polsce.

Uczelnia z Mińska jest jedną z największych niepublicznych szkół wyższych na Białorusi.
DSC_0616    DSC_0617