Teleturniej Wiedzy o Społeczeństwie i Prawie POLITEA

Chcesz zostać prawnikiem? Wygraj indeks na prawo!
Polskie Media Cyfrowe organizują pierwszy w Polsce Teleturniej Wiedzy o Społeczeństwie i Prawie POLITEA, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych!
Razem z Prawo24tv oraz Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie zapraszamy do udziału w doskonałej drużynowej zabawie i teście wiedzy.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz indeksy Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie – jedynej w Polsce uczelni założonej przez Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa, afiliowanej przez Instytut Nauk Prawny Polska Akademia Nauk.

Emisja Teleturnieju na kanale telewizyjnym prawo24tv, w internecie oraz urządzeniach moblilnych stworzy uczniom możliwość zaprezentowania swojej wiedzy szerszej publiczności.
ZGŁOSZENIA JUŻ TRWAJĄ!
Dowiedz się więcej i przekaż dalej >>> http://prawo24.tv/teleturniej/

#teleturniej#liceum#wygrajindeks#studiaprawo#technikum#polskiemediacyfrowe#POLITEA