Porozumienie inicjujące proces połączenia uczelni podpisane!

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym władze EWSPA oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi, podpisały porozumienie inicjujące proces połączenia uczelni . Dzięki czemu, już teraz oferujemy studia na 9 atrakcyjnych kierunkach tj. Prawo, Administracja Europejska, Ekonomia, Turystyka i Rekreacja, Stosunki Międzynarodowe, Informatyka, Zarządzanie Państwem oraz Filologia obca: Japonistyka z dodatkowym modułem języka koreańskiego, Filologia Angielska, Hiszpańska, Włoska, Germańska. W naszej ofercie znajdują się również studia drugiego stopnia na kierunku Stosunków Międzynarodowych i Filologii obcej (wymienione powyżej), jak również studia III stopnia z nauk politycznych oraz seminarium eksternistyczne na kierunku Prawo.
Wszystkie kierunki będą oferowane i realizowane w Warszawie przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji.