EUROPEJSKA WYŻSZA SZKOŁA PRAWA I ADMINISTRACJI


ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa

Telefon: (Centrala) +48 22 619 90 11

info@ewspa.edu.pl

Fax. +48 22 619 52 40

DZIAŁ REKRUTACJI

tel. +48 (22) 619 02 83
tel. +48 605 528 605

e.mail rekrutacja@ewspa.edu.pl
SKYPE:ewspia

(9.00- 16.00 pn- pt)

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

promocja@ewspa.edu.pl

Oferty współpracy prosimy przesyłać wyłącznie w formie pisemnej. W przypadku zainteresowania ofertą zadzwonimy do Państwa

KSIĘGOWOŚĆ

email: kasa@ewspa.edu.pl
tel: +48 22 619 90 11 wew.31

DZIAŁ WINDYKACJI

email: windykacja@ewspa.edu.pl
tel: +48 22 619 90 11 wew.38

PEŁNOMOCNIK DS JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

oraz spraw studenckich
email: dpajek@ewspa.edu.pl
tel: +48 694 556 633

BIBLIOTEKA I CZYTELNIA
email: biblioteka@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew.34

REKTOR

dyżur w sprawach studenckich w każdy wtorek od godziny 11.00- 14.00
Sekretariat Rektora czynny pn- pt od godziny 10.00 do 14.00 tel. 48 22 619 90 11 wew. 56; e.mail : rektorat@ewspa.edu.pl

KANCLERZ EWSPA

dyżur w każdą środę 9.00- 14.00 numer wew. 33; e.mail: kanclerz@ewspa.edu.pl

DZIEKAN WYDZIAŁU PRAWA W WARSZAWIE

dyżur w sprawach studenckich w dni powszednie oraz każdą sobotę zjazdową po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w Dziekanacie tel. 48 22 619 90 11 wew. 42, 41, 40  e.mail:dziekan@ewspa.edu.pl

DZIEKAN/PRODZIEKAN ZAMIEJSCOWEGO WYDZIAŁU PRAWA W LONDYNIE

dyżur w sprawach studenckich: poniedziałki w godz. 09:00 – 11.00
(po wcześniejszym uzgodnieniu w Dziekanacie – kontakt: +48 22 619 24 90)
e.mail: prodziekanlondyn@ewspa.edu.pl

DZIEKAN/PRODZIEKAN ZAMIEJSCOWEGO WYDZIAŁU ADMINISTRACJI W BRUKSELI

dyżur w sprawach studenckich:
e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl

WYDZIAŁ PRAWA W WARSZAWIE


DZIEKANAT STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH

e.mail:dziekanat@ewspa.edu.pl

Dziekanat w każdą środę – nieczynny

mgr Alina Wesołowska
Kierownik dziekanatu
awesolowska@ewspa.edu.pl
(22)619 90 11 wew.42
fax.(22) 619 52 40

Małgorzata Dudzik
mdudzik@ewspa.edu.pl
(22) 619 90 11 wew.41
fax.(22) 619 52 40

DZIEKANAT STUDIÓW NIESTACJONARNYCH- obsługa studentów czasowo przebywających poza Polską

tel. +48 22 619 24 90

Małgorzata Trojanowska
Kierownik dziekanatu
mtrojanowska@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 32

Barbara Kowalczyk
bkowalczyk@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 43

DZIEKANAT STUDIÓW NIESTACJONARNYCH – distance learning

e.mail: Distance-els@ewspa.edu.pl

mgr Daria Nowaczyk
Kierownik Dziekanatu
nowaczyk.daria@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90
+ 48(22) 619 90 11 wew. 35

mgr Dorota Jacobsen
djacobsen@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 39

Marta Baryga
mbaryga@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 36

ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ PRAWA W LONDYNIE


DZIEKANAT WYDZIAŁU PRAWA W LONDYNIE

tel. + 44 (20) 874 80 018 ;

tel. kom. + 44 753 87 63 281;

e.mail: londyn@ewspa.edu.pl

Zamiejscowy Wydział Prawa w Londynie

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
Polski Ośrodek Społeczno- Kulturalny ( POSK) ;

238- 246 King Street , London W6 ORF
(pokój 19) parter

ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ ADMINISTRACJI w Brukseli


OŚRODEK NAUKOWY EWSPA
Chaussee de Vleurgat 159
1050 Bruksela
tel. +32 483 59 76 93;
e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl