Obowiązujące akty prawne

Koło Naukowe

Prawa Międzynarodowego

Opiekun naukowy Koła Prof. dr hab. Roman Wieruszewski

W ramach koła powołano do życia Klub Debatowy Prawa Międzynarodowego pod opieką mgr Karoliny Szwarc.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w pracach koła i klubu

Zarząd Koła:

p. Przemysław Stupak – członek zarządu – prezes
p. Ewa Rudnicka – członek zarządu
p. Urszula Staśkiewicz – członek zarządu, sekretarz
p. Jolanta Wysocka – członek zarządu – skarbnik

Komisja Rewizyjna:
p. Andrzej Jakub Leśniewski – członek komisji rewizyjnej
p. Roman Łach – członek komisji rewizyjnej
p. Robert Morawski – członek komisji rewizyjnej

Polub nas na Facebooku

Koło Naukowe

Prawa Finansowego „€uro”

Witamy na stronie Studenckiego Koła Naukowego Prawa Finansowego Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie „€uro”

Opiekun Naukowy Koła

dr hab. Anna Zalcewicz Prof.nadzw EWSPA e.mail: AZalcewicz@ewspa.edu.pl
Pan Robert Morawski – Prezes SKN Prawa Finansowego EWSPA „€uro”
Pan Stanisław Potyrała- Z-ca Prezesa SKN Prawa Finansowego EWSPiA „€uro”
Pan Jakub Kruczkowski- Sekretarz SKN Prawa Finansowego EWSPiA „€uro”

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do Koła prosimy o przesłanie wypełnionej deklaracji członkowskiej na adres opiekuna naukowego

Statut Studenckiego Koła Naukowego Prawa Finansowego Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji „€uro”.

Deklaracja członkowska

Ogłoszenia i Komunikaty Koła Naukowego Prawa Finansowego „€uro”

Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na IX Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego „Kierunki rozwoju prawa podatkowego” która odbędzie się w dniach 11 – 12 kwietnia 2015 r. w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.